Kategoriler
Uncategorized

Antalya’da hangi hastaneler mide botoksu yapıyor

Kurumumuza gelen en çok sorulan sorulardan biri de Antalya’da hangi hastanelerde mide botoksu işlemi yapıyorsunuz. Bu soruyu şöyle cevaplama daha doğru olacaktır. Tam donanımlı hastaneler ve tıp merkezleri, hastalarımızın ve ekibimin rahat edeceği ortamlar. Endoskopi ünitesinin ve personelin alt yapı olarak yeterli olduğu yerler ve tabi ki mutlaka anestezi uzmanı ile birlikte mide botoksu yapabileceğimiz hastaneler ve tıp merkezlerini tercih ediyoruz.

Antalya hangi hastaneler tıp merkezleri mide botoksu yapan yerler

Antalya’da hangi hastanelerde mide botoksu yapıyoruz

Ekibim ile birlikte Antalya’ya ayda 3 kez gelip ayda ortalama 35-40 hastamıza gastroskopik yolla mide botoksu işlemi gerçekleştiriyoruz. Bu süreçte tabi ki önemli kriterler var. Hastane seçiminde bizde oldukça seçiciyiz.

  1. Anestezi uzmanı olan yerleri tercih ediyoruz.
    Bazı tıp merkezlerinde işlem her ne kadar genel anestezi olmayıp sedasyon anestezisi olsa da anestezi teknisyeni ile süreç yönetilmeye çalışılıyor. kesinlikle böyle olan yerleri tercih etmiyoruz anestezi uzmanı olmadan mide botoksu işlemi yapmıyoruz.
  2. Personel seçimi önemi
    Hastane ve personelin mide botoksu işlemi için tahsis ettiği endoskopi personeli çok önemli. Hasta konforunun sağlanması açısından önemli olan bu süreci en iyi şekilde yönetmeye gayret gösteriyoruz.
  3. Hasta konforu
    İşlem sonrasında hastalarımız 1 saat gözlem altında tam olarak hafif uyku halinin geçmesini beklerken gözlem yani bekleme odalarının rahat olması çok önemli. Bu kapsamda hasta memnuniyeti bizler için çok önemli.

“Antalya’da hangi hastaneler mide botoksu yapıyor” için 2 yanıt

Merhabalar
Uzun zamandır mide botoksu yaptırmayı düşünüyorum ancak fazla bir bilgim yok bu konu ile ilgili. Bana fiyat ile ilgili bilgi verebilirmisiniz?

Şeydanur Özdeniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir